Skip to main content

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra v panelových domech

Jednou ze specializací naší firmy jsou kompletní rekonstrukce bytových jader v panelových domech – měníme nevyhovující bytové  jádro na moderní koupelnu.

Z bytového jádra uděláme moderní koupelnuPři plánování rekonstrukce bytového jádra v paneláku Vám náš projektant pomůže s návrhem dispozičního řešení přestavby, s návrhem designu, s výběrem obkladových materiálů, sanitární keramiky a dalších zařizovacích předmětů a nakonec nabídne i vizualizaci konečné podoby bytového jádra, která vám pomůže při rozhodování. Dokážeme vám, že i rekonstrukce malé koupelny může dobře vypadat a ještě lépe sloužit.

Přestavbu bytového jádra provádíme obvykle z tvárnic YTONG, nebo ze sádrokartonu. V případě zájmu lze provést rekonstrukci i nalepením keramických obkladů na stávající bytové jádro – není to ideální řešení, ale v některých případech může být dostačující.

Podle možností můžeme realizovat i spojení koupelny a toalety, připravili jsme pro vás několik informací o této problematice.

Rekonstrukce bytového jádra obvykl trvá 10 až 14 dní – zde je ukázkový harmonogram rekonstrukce

Cena rekonstrukce bytového jádra

Ceník zde opravdu nehledejte – nemáme ho a prakticky neexistuje ani žádná univerzální kalkulace. Cena přestavby bytového jádra je individuální, stejně jako její provedení. Na základě poptávky vám připravíme kalkulaci, které bude vycházet z vašich požadavků a bude ovlivněna vybranými materiály a zařizovacími předměty.

Přečtěte si, co ovlivňuje cenu rekonstrukce

Na přání zákazníka můžeme zajistit prohlídku již provedené rekonstrukce. Nebo se podívejte pro inspiraci do fotogalerie realizací.

Při prodeji sádrokartonu zajišťujeme i dopravu, kterou poskytujeme po Brně zdarma.

Zapomeňte na staré panelákové jádro a dopřejte si komfort moderní koupelny a sociálního zařízení. Rekonstrukce bytového jádra s naší společností předčí Vaše očekávání a dá Vašemu bytu nový rozměr.

Při rekonstrukci bytového jádra zajišťujeme:

  • služby projektanta
  • vyřízení stavebního povolení
  • demontáž, odvoz a likvidaci starého bytového jádra
  • vyzdění nových stěn
  • rozvod elektroinstalace a vodoinstalace
  • instalace sádrokartonových podhledů a osvětlení
  • obklad keramickým obkladem a dlažbou
  • dovoz a instalace sanitární keramiky a dalších zařizovacích předmětů
  • kompletní finální úklid

Mohlo by vás zajímat…

Ukázky realizací – podívejte se do fotogalerie

Plánujete rekonstrukci bytového jádra?

Pošlete nám poptávku, zpracujeme ji zdarma!