Skip to main content

Co nejčastěji zajímá naše zákazníky

Je možné financovat rekonstrukci bytu ze stavebního spoření ?

Samozřejmě, rekonstrukci můžete financovat ze stavebního spoření nebo úvěru.

Zajišťujete i úklid?

V případě zájmu zajišťujeme úklid celého bytu po provedené rekonstrukci. Po sobě si uklidíme vždy. Úklid společných prostor zajišťujeme po dobu rekonstrukce – schodiště, výtah.

Jste plátci DPH ?

Ano, jsme plátci DPH, proto na většinu námi prováděných prací a dodávaných materiálů máte výhodnější sníženou cenu

Dodáváte práci i s materiálem, nebo si jej musíme zajistit sami?

Dodáváme veškerý materiál, který si vyberete, až na stavbu. Pečlivě si vybíráme materiály i dodavatele, přizpůsobíme se ale i vašim požadavkům, pokud to neohrozí kvalitu dokončených prací.

Je možné během rekonstrukce v bytě bydlet?

Po celou dobu rekonstrukce většinou zajišťujeme tekoucí vodu a funkční WC. WC a vodu není možné použít při nivelování nebo betonování podlahy, z důvodu technologických postupů.

Jaká je délka rekonstrukce bytového jádra?

Záleži na více aspektech, např. na typu bytového jádra, na rozsahu a náročnosti prací. Minimální doba rekonstrukce je 10 pracovních dní. Za 7 pracovních dní, jak píše často konkurence, není možné tyto práce stihnout kvalitně a podle platných technologických postupů. Přečtěte si, jaký je častý harmonogram rekonstrukce bytového jádra

Jaká je pracovní doba a v kterou dobu probíhají hlučné práce?

Pracovní doba je cca od 8 – 17 hodin, hlučné práce probíhají nejčastěji od 8 – 12, 13 – 16, abychom co nejméně omezovali sousedy v domě.

Nestačí? Máme pro vás další informace – kolik stojí rekonstrukce koupelnyjak probíhá rekonstrukce bytového jádra, jaké jsou nutné formality