Skip to main content

Rekonstrukce koupelen REMI ART ERBES

Tradice 20 let na trhu zavazuje

Náš profesionální tým řemeslníků a projektantů při realizaci rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně a rekonstrukce bytového jádra klade důraz na individuální přístup k našim zákazníkům a nabízí řešení šité na míru dle Vašich přání a požadavků.

Spolehněte se i Vy na profesionální služby společnosti REMI ART ERBES spol. s.r.o. a naše dlouholeté zkušenosti, stejně jako nespočet našich spokojených zákazníků. Nechte si poradit s dispozičním řešením a výběrem materiálů.

Naše společnost zrealizuje rekonstrukci koupelny, rekonstrukci kuchyně a rekonstrukci bytového jádra kompletně od A až do Z.

Kromě samotné rekonstrukce koupelnyrekonstrukce kuchyně a rekonstrukce bytového jádra zajišťujeme výrobu interiérů na klíč, kompletní servis doplňkových služeb, jako jsou veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce a montáže sádrokartonu.

Zajistíme dodávku a prodej obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a elektrospotřebičů, zajištění stavebního povolení, veškeré projektové dokumentace a vizualizace návrhů rekonstrukcí koupelny, kuchyně na míru a přestavby bytového jádra.

Realizace koupelen

Co o nás říkají zákazníci…

“S realizací jsme spokojeni maximálně. Dohodnutý termín byl dodržen a cena odpovídá našim požadavkům. Komunikace nijak nevázla a setkali jsme se s maximální vstřícností.

Je vidět, že firma má profesionální pracovníky. Můžeme jenom doporučit.”

manželé přikrylovi

“Všechny dohodnuté termíny i ceny byly dodrženy. Komunikace s dodavatelem byla pružná a bezproblémová. Řemeslníci dokonce navrhovali technická řešení, jak rekonstrukci účelně provést.

To předčilo moje očekávání. S výsledkem jsme velmi spokojeni, můžeme doporučit.”

NejŘemeslníci

“S realizací zakázky jsme byli velmi spokojeni. Všechny práce byly provedeny dle domluvy a navíc velmi precizně a kvalitně. Obzvlášť oceňujeme velice vstřícné jednání nejenom ze strany paní Erbesové při domlouvání zakázky, ale i ze strany všech řemeslníků, kteří se na zakázce podíleli. Služby této firmy všem vřele doporučuji.”

p. Čejková