O nás

Rekonstrukce koupelen REMI ART ERBES

Tradice 15 let na trhu zavazuje

 • Náš profesionální tým řemeslníků a projektantů při realizaci rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně a rekonstrukce bytového jádra klade důraz na individuální přístup k našim zákazníkům a nabízí řešení šité na míru dle Vašich přání a požadavků.

  Spolehněte se i Vy na profesionální služby společnosti REMI ART ERBES spol. s.r.o. a naše dlouholeté zkušenosti, stejně jako nespočet našich spokojených zákazníků. Nechte si poradit s dispozičním řešením a výběrem materiálů. Naše společnost zrealizuje rekonstrukci koupelny, rekonstrukci kuchyně a rekonstrukci bytového jádra kompletně od A až do Z.

 • Kromě samotné rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně a rekonstrukce bytového jádra zajišťujeme výrobu interiérů na klíč, kompletní servis doplňkových služeb, jako jsou veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce a montáže sádrokartonu.

  Zajistíme dodávku a prodej obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a elektrospotřebičů, zajištění stavebního povolení, veškeré projektové dokumentace a vizualizace návrhů rekonstrukcí koupelny, kuchyně na míru a přestavby bytového jádra.

ukázky realizací koupelen

Co o nás říkají zákazníci

 • S realizací jsme spokojeni maximálně. Dohodnutý termín byl dodržen a cena odpovídá našim požadavkům. Komunikace nijak nevázla a setkali jsme se s maximální vstřícností.

  Je vidět, že firma má profesionální pracovníky. Můžeme jenom doporučit.

  manželé Přikrylovi
 • Všechny dohodnuté termíny i ceny byly dodrženy. Komunikace s dodavatelem byla pružná a bezproblémová. Řemeslníci dokonce navrhovali technická řešení, jak rekonstrukci účelně provést.

  To předčilo moje očekávání. S výsledkem jsme velmi spokojeni, můžeme doporučit.

  NejŘemeslníci