Reference

Co o naší práci říkají zákazníci

Za všechno vám děkuji, byla jsem opravdu velmi spokojena, práce byly provedeny vzorně, vždy v termínu, jednání s Vámi i s pracovníky bylo klidné a vstřícné, případné malé problémy byly vyřešeny k naší spokojenosti. Vaši firmu budu ráda každému doporučovat nejen já ale i syn Michal.
Děkuji, přeji vám úspěch v podnikání, hodně zdraví a pěkné dny!

S.Grossmanová

Dobrý den, paní Erbesová, chci vám i vaším kolegům poděkovat za perfektní práci, kterou jste v našem bytě odvedli, máte moc šikovný tým.Pořád se kochám… :-)
Děkuji.

Ivona Amranová

Byli jsme velice spokojeni s rekonstrukcí kuchyně a částečnou rekonstrukcí předsíně. Práce byly provedeny dle našich požadavků a ve velmi dobré kvalitě. Ochota ze strany firmy byla příkladná. Ještě jednou děkujeme! Zdraví a další podnikatelské úspěchy a mnoho spokojených zákazníků přejí…

Václav a Ludmila Lhotečtí z Líšně

Děkujeme a současně chci pochválit všechny řemeslníky, byli velmi vstřícní a ochotní, zvláště mladý instalatér Tomáš a elektrikář Petr.

Při rekonstrukci kuchyně jinou firmou jsme se potkali s opačným přístupem.

S pozdravem Vilém a Monika Matějkovi

S realizací jsme byli spokojeni, termín v podstatě dodržen, taktéž cena dle původní kalkulace. Práce provedena v dobré kvalitě a uvažujeme o další spolupráci při další modernizaci v bytě.

manželé Lhotečtí Brno-Líšeň

Pro výběr firmy jsem využil stránky: www.nejremeslnici.cz, na základě kterých jsem oslovil 4 firmy. Pro rekonstrukci si nakonec vybral firmu Ivana Erbesová – REMI ART ERBES s r.o díky přístupu, rychlosti, rozumné argumentaci a cenově příznivé nabídce.

I přes poměrně krátkou dobu na realizaci, byla zakázka odevzdána v termínu a v pořádku. Paní Erbesová nad postupem prací dohlížela a průběžně mne informovala o dalších krocích. Kvalita práce byla výborná, objevily se jen drobné nedostatky, které ihned vyřešili. Konečná cena odpovídala dohodnuté. Takže velká spokojenost, příště bych si tuto firmu znovu vybral a všem doporučuji!!

Milan Kasík

Firmu Ivana Erbesová – REMI ART ERBES s r.o. jsem si vybrala sama na internetu, dle kladných hodnocení výsledků jejich práce a přiložené fotodokumentace realizací rekonstrukcí. S realizací rekonstrukce mého bytu 3+1 v paneláku na Lesné, jsem byla nad míru spokojena. Komunikace s paní Erbesovou a všemi řemeslníky, kteří se na rekonstrukci podíleli, byla vynikající. Výborně poradili, vysvětlili, proč je třeba moji představu trošičku upravit popřípadě pozměnit, vždy to bylo ku prospěchu rekonstrukce.

Co mě moc potěšilo a všechny nájemníky v domě, že vždy po sobě všichni řemeslníci řádně uklidili tak, že nikdo ze spolubydlících – starších občanů si nestěžoval na nepořádek, prach, či jiný odpad. Žádné závady se během ani po realizaci rekonstrukce nevyskytly. Mé očekávání předčil přesný termín sjednaných a dobře odvedených prací a předem dohodnutý rozpočet prací, který se v průběhu rekonstrukce nenavýšil. Vřele všem, kdo chtějí rekonstruovat svůj byt či dům, vřele doporučuji firmu paní Erbesové a všechny šikovné řemeslníky, kteří s ní spolupracují. S pozdravem děkují Truhlářovi

manželé Truhlářovi

Dobrý den pí.Erbesová, chtěl bych poděkovat za spolupráci i trpělivost a pokud budu dávat reference o Vaší firmě, budou určitě kladné.

Vítězslav Porupka

Dobrý den pí.Erbesová, S realizací zakázky jsme byli velmi spokojeni. Všechny práce byly provedeny dle domluvy a navíc velmi precizně a kvalitně. Obzvlášť oceňujeme velice vstřícné jednání nejenom ze strany paní Erbesové při domlouvání zakázky, ale i ze strany všech řemeslníků, kteří se na zakázce podíleli. Služby této firmy všem vřele doporučuji.

Janka Čejková

S prácí vaší firmy jsme opravdu spokojeni. Rekonstrukce se blíží do finiše a myslím, že velmi úspěšně. Moc se s dcerkou těšíme na konečný výsledek. Na příští rok jsme už rozhodnutí, že půjdeme do rekonstrukce našeho bytu. S velkou důvěrou se obrátíme na vaši firmu.

Lenka Hrdličková

Realizace rekonstrukce WC a pokoje byla provedena ve 100% kvalitě od počátečního návrhu až po předání zakázky, organizačně i odborně byla velmi dobře zajištěna. Nemalým dílem k naší spokojenosti přispělo i profesionální jednání paní Erbesové, což v dnešní době nebývá příliš častým jevem. Firmu REMI ART ERBES, spol. s r.o. mohu vřele doporučit. Pro další realizace v budoucnu mi odpadá nutnost výběru firmy, protože mám již vybráno :-)!

z webu Nejřemeslníci

Jsme s rekonstrukcí velmi spokojeni.Všechny práce probíhaly rychle a kvalitně,řemeslníci příjemní a s p,Erbesovou bylo veškeré jednání příjemné a profesionální.Cena i termín byly přesně dodrženy. Celkový výsledek a dojem předčil naše očekávání. Po velmi dlouhé době jsme opět začali věřit na dobré řemeslníky,vůbec nic bychom neměnili ani na dokončovacích pracech,ani na detailech. Poděkování patří firmě REMI ART,kterou můžeme dalším zájemcům o různé rekonstrukce doporučit.

z webu Nejřemeslníci

Dobrý den, s vaší prací jsme velice spokojeni.Mile nás překvapilo,jak pan Erbes po skončení bouracích prací okamžitě odvezl sutˇakaždý den,v rámci možností,provedl úklid.Vzájemná komunikace od zadání až po realizaci byla bezchybná,to znamená,že co bylo dohodnuto to také bylo dodrženo. Koupelna předčila naše očekávání a tímto ještě jednou děkujeme. Všem opravdu doporučujeme.

z webu Nejřemeslníci

S realizací rekonstrukce bytu jsme nadmíru spokojeni , cena a termín byly dodrženy . Komunikace s pí. Erbesovou je vynikající. Po realizaci se vyskytly menší závady , které byly ihned odstraněny. Mile nás překvapil celkový výsledek rekonstrukce.

z webu Nejřemeslníci

Dobrý den paní Erbesová, Tímto Vám chceme poděkovat za průběh rekonstrukce bytového jádra Vaší firmou, která proběhla v daném termínu a s dobrou spolupráci. Jste pro nás opravdová profesionální firma, která má tým zkušených řemeslníků se kterýma byla vždy velmi dobrá spolupráce. Tito řemeslníci jsou opravdový profesionálové a pro Vaší firmu dobrým kapitálem. Určitě Vás budeme vřele doporučovat a pokud budeme do budoucnosti potřebovat Vaší službu tak Vás velmi rádi oslavíme. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků tak jak my jsme byli spokojeni s Vámi.

Eva a Tomáš Borikovi Brno, eva.borikova@seznam.cz

Vážená paní Erbesová, děkujeme za velmi dobře provedenou práci a vstřícnost při řešení drobných problémů při samotné rekonstrukci. Poděkování patří všem řemeslníkům za slušné a komunikativní jednání a především za opravdu kvalitně provedenou práci. Kdo vidí, ten chválí. Budete mít asi další zájemce i když je upozorňuji, že si musí zakázku u Vaší firmy objednat se značným předstihem. Kvalitní práce se chválí sama a je o ni zájem. Přejeme Vaší firmě další spoustu spokojených zákazníků.

manželé Kremličkovi - Vyškov, starasova@seznam.cz

Vážená paní Erbesová, chtěla bych Vám i vaší firmě ještě jednou moc poděkovat za provedenou práci. Jste pro mě profesionální firma, jsem s vaší prací velmi spokojena. Byla s vámi velmi dobrá spolupráce, děkuji za rychlé odstranění závad, které se vyskytly během prací, za které vaše firma nemohla a které byly ihned odstraněny. Vaši firmu mohu s klidným svědomím všem jen doporučit i když čekací doba je poněkud delší, ale vyplatí se. Poděkování patří všem vašim zaměstnancům, přeji všem příjemné svátky a do nového roku všechno nejlepší

Eliška Ustohalová - Šlapanice, eustohalova@seznam.cz

Dobrý den, pane Erbesi, předem bych Vám chtěla poděkovat ta Vaši práci, protože koupelna je úžasná!!! Ani ve snu by mne nenapadl , že bude tak krásná. Moc Vám děkujeme, určitě Vás doporučíme, protože jste šikovní a máte šikovné řemeslníky

Vyčítalová, Brno - Bystrc
Dobrý den paní Erbesová , chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou koupelnu a zasílám Vám nějaké fotečky
Okáčová, okacova@centrum.cz

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za perfektní zrekonstruování našeho bytového jádra, a zde zasílám pár fotek… Náš dík patří Vám a všem řemeslníkům, kteří se na rekonstrukci podíleli. Fotky jsou zmenšené, kdybyste nějakou chtěla v původní velikosti, není problém poslat.
Alena a Vlastimil Skácelovi