Skip to main content

Celková rekonstrukce domu a bytu

Rekonstrukce panelových bytů i rodinných domů

Jsou situace, kdy dílčí rekonstrukce koupelnykuchyně nebo bytového jádra nestačí. Typicky se jedná o panelové byty, starší rodinné nebo bytové domy, nebo případy, kdy stávající provedení nebo dispozice již majitelům přestalo vyhovovat.

Rozsah celkové rekonstrukce bytu nebo domu závisí na požadavcích klientů, obvykle se jedná a obnovu povrchů stěn a stropů, výměnu podlah, dveří a zárubní, podle možností i o úpravy příček a dispozičních řešení. A samozřejmě o přestavbu kuchyní a koupelen.

To, že poskytujeme kompletní servis není jen prázdná fráze. S námi se klient opravdu nemusí bát, že bude potřebovat další řemeslníky na dílčí práce, nebo že zakázka zůstane nedokončená. Zvládneme to od formalit až po závěrečný úklid.

Jak probíhá celková rekonstrukce domu nebo bytu

  • nejdříve se se zákazníkem sejdeme, abychom se seznámili s představou o budoucím provedení, vzhledem ke zkušenostem jsme schopni i odborně poradit a požadavky konzultovat (nebo korigovat). Tato konzultace a poradenství je vždy ZDARMA.
  • na základě první schůzky připravíme nabídku včetně výkazu výměr. Pokud je kalkulace odsouhlasena a uzavřena, následuje návštěva projektanta, který provede zaměření, zajištění statiky. Na základě plné moci zajistíme vyřízení ohlášení stavby, případně stavebního povolení
  • po zpracování projektu je připravena vizualizace, klient tak získá jasnou představu o budoucím vzhledu. Zpracování vizualizace je zdarma.
  • v případě náročnějších řešení máme k dispozici kvalifikovaného architekta
  • formality máme za sebou, následuje realizace stavby. Její délka závisí na náročnosti rekonstrukce, zákazník ale vždy dopředu ví, jak dlouho to bude trvat. Samozřejmě zajistíme veškerý materiál, ať již z nabídky našich ověřených dodavatelů, nebo jinde – dle požadavků.
  • kde jsme „nadělali“, tam si uklidíme. V případě zájmu ale zajistíme i generální úklid bytu nebo domu, vyklízení starých domů a bytů, a to včetně odvozu na ekologickou skládku.

Jednu ukázkovou celkovou rekonstrukci si můžete prohlédnout zde >>

Pochopitelně, i v průběhu realizace se mohou vyskytnout problémy a komplikace, ale právě vzhledem ke zkušenostem je většinou dokážeme předvídat. Naším cílem je spokojenost zákazníka – tato spokojenost a následné doporučení patří mezi nejčastější zdroje našich nových zakázek.

A ještě jednu jistotu s námi máte – s našimi pracovníky se vždy domluvíte česky…

Realizace rekonstrukcí bytů a domů – další ve fotogalerii

Změníme i váš byt nebo dům

Pošlete nám poptávku, zpracujeme ji zdarma!