Skip to main content

Co o naší práci říkají zákazníci

Nemoc vyškolená k nemocem, ale více k léčení úzkosti, potřebuje Tadalafil do ordinace lékaře (nebo https://www.gulickhhc.com/drugs/premature-ejaculation/), aby trpěla rozvinutými zeměmi.

“Děkuji firmě REMI ART ERBES spol. s r.o. za provedenou rekonstrukci koupelny. Zvláště velké poděkování patří paní Erbesové za její vstřícné chování, ochotu i rady. Také velká pochvala patří šikovnému obkladači p. Rozehnalovi, topenáři p. Veselému a v neposlední řadě i vodoinstalatérům Setsamovým.
Tuto firmu mohu doporučit všem.”

D.Zahradníčková

“S realizací jsS prácí vaší firmy jsme opravdu spokojeni. Rekonstrukce se blíží do finiše a myslím, že velmi úspěšně. Moc se s dcerkou těšíme na konečný výsledek.

Na příští rok jsme už rozhodnutí, že půjdeme do rekonstrukce našeho bytu. S velkou důvěrou se obrátíme na vaši firmu.”

Lenka Hrdličková

“Za všechno vám děkuji, byla jsem opravdu velmi spokojena, práce byly provedeny vzorně, vždy v termínu, jednání s Vámi i s pracovníky bylo klidné a vstřícné, případné malé problémy byly vyřešeny k naší spokojenosti. Vaši firmu budu ráda každému doporučovat nejen já ale i syn Michal.
Děkuji, přeji vám úspěch v podnikání, hodně zdraví a pěkné dny!”

S.Grossmanová

“S realizací zakázky jsme byli velmi spokojeni. Všechny práce byly provedeny dle domluvy a navíc velmi precizně a kvalitně. Obzvlášť oceňujeme velice vstřícné jednání nejenom ze strany paní Erbesové při domlouvání zakázky, ale i ze strany všech řemeslníků, kteří se na zakázce podíleli. Služby této firmy všem vřele doporučuji.”

p. Čejková

“Dobrý den, paní Erbesová, chci vám i vaším kolegům poděkovat za perfektní práci, kterou jste v našem bytě odvedli, máte moc šikovný tým.Pořád se kochám… ?
Děkuji.”

Ivona Amranová

“Děkujeme a současně chci pochválit všechny řemeslníky, byli velmi vstřícní a ochotní, zvláště mladý instalatér Tomáš a elektrikář Petr.

Při rekonstrukci kuchyně jinou firmou jsme se potkali s opačným přístupem.”

manželé Matějkovi

“Byli jsme velice spokojeni s rekonstrukcí kuchyně a částečnou rekonstrukcí předsíně. Práce byly provedeny dle našich požadavků a ve velmi dobré kvalitě. Ochota ze strany firmy byla příkladná. Ještě jednou děkujeme! Zdraví a další podnikatelské úspěchy a mnoho spokojených zákazníků přejí…”

Václav a Ludmila Lhotečtí z Líšně

“S realizací rekonstrukce bytu jsme nadmíru spokojeni , cena a termín byly dodrženy . Komunikace s pí. Erbesovou je vynikající.

Po realizaci se vyskytly menší závady , které byly ihned odstraněny. Mile nás překvapil celkový výsledek rekonstrukce.”

NejŘemeslníci

“Pro výběr firmy jsem využil stránky: www.nejremeslnici.cz, na základě kterých jsem oslovil 4 firmy.

Pro rekonstrukci si nakonec vybral firmu Ivana Erbesová – REMI ART ERBES s r.o díky přístupu, rychlosti, rozumné argumentaci a cenově příznivé nabídce.

I přes poměrně krátkou dobu na realizaci, byla zakázka odevzdána v termínu a v pořádku. Paní Erbesová nad postupem prací dohlížela a průběžně mne informovala o dalších krocích. Kvalita práce byla výborná, objevily se jen drobné nedostatky, které ihned vyřešili. Konečná cena odpovídala dohodnuté.

Takže velká spokojenost, příště bych si tuto firmu znovu vybral a všem doporučuji!!”

Milan Kasík

“Firmu Ivana Erbesová – REMI ART ERBES s r.o. jsem si vybrala sama na internetu, dle kladných hodnocení výsledků jejich práce a přiložené fotodokumentace realizací rekonstrukcí. S realizací rekonstrukce mého bytu 3+1 v paneláku na Lesné, jsem byla nad míru spokojena. Komunikace s paní Erbesovou a všemi řemeslníky, kteří se na rekonstrukci podíleli, byla vynikající. Výborně poradili, vysvětlili, proč je třeba moji představu trošičku upravit popřípadě pozměnit, vždy to bylo ku prospěchu rekonstrukce.

Co mě moc potěšilo a všechny nájemníky v domě, že vždy po sobě všichni řemeslníci řádně uklidili tak, že nikdo ze spolubydlících – starších občanů si nestěžoval na nepořádek, prach, či jiný odpad. Žádné závady se během ani po realizaci rekonstrukce nevyskytly. Mé očekávání předčil přesný termín sjednaných a dobře odvedených prací a předem dohodnutý rozpočet prací, který se v průběhu rekonstrukce nenavýšil. Vřele všem, kdo chtějí rekonstruovat svůj byt či dům, vřele doporučuji firmu paní Erbesové a všechny šikovné řemeslníky, kteří s ní spolupracují.”

manželé Truhlářovi

“Dobrý den pí.Erbesová, chtěl bych poděkovat za spolupráci i trpělivost a pokud budu dávat reference o Vaší firmě, budou určitě kladné.”

Vítězslav Porupka

“Dobrý den paní Erbesová , chtěla bych Vám moc poděkovat za krásnou koupelnu a zasílám Vám nějaké fotečky”

p. Okáčová

“Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za perfektní zrekonstruování našeho bytového jádra, a zde zasílám pár fotek… Náš dík patří Vám a všem řemeslníkům, kteří se na rekonstrukci podíleli.”

Manželé Skácelovi

“Dobrý den, pane Erbesi, předem bych Vám chtěla poděkovat ta Vaši práci, protože koupelna je úžasná!!! Ani ve snu by mne nenapadl , že bude tak krásná. Moc Vám děkujeme, určitě Vás doporučíme, protože jste šikovní a máte šikovné řemeslníky”

p. Vyčítalová

“Vážená paní Erbesová, chtěla bych Vám i vaší firmě ještě jednou moc poděkovat za provedenou práci. Jste pro mě profesionální firma, jsem s vaší prací velmi spokojena. Byla s vámi velmi dobrá spolupráce, děkuji za rychlé odstranění závad, které se vyskytly během prací, za které vaše firma nemohla a které byly ihned odstraněny. Vaši firmu mohu s klidným svědomím všem jen doporučit i když čekací doba je poněkud delší, ale vyplatí se. Poděkování patří všem vašim zaměstnancům, přeji všem příjemné svátky a do nového roku všechno nejlepší”

Eliška Ustohalová

“Vážená paní Erbesová, děkujeme za velmi dobře provedenou práci a vstřícnost při řešení drobných problémů při samotné rekonstrukci. Poděkování patří všem řemeslníkům za slušné a komunikativní jednání a především za opravdu kvalitně provedenou práci. Kdo vidí, ten chválí. Budete mít asi další zájemce i když je upozorňuji, že si musí zakázku u Vaší firmy objednat se značným předstihem. Kvalitní práce se chválí sama a je o ni zájem. Přejeme Vaší firmě další spoustu spokojených zákazníků.”

Manželé Kremličkovi

“Dobrý den paní Erbesová, Tímto Vám chceme poděkovat za průběh rekonstrukce bytového jádra Vaší firmou, která proběhla v daném termínu a s dobrou spolupráci. Jste pro nás opravdová profesionální firma, která má tým zkušených řemeslníků se kterýma byla vždy velmi dobrá spolupráce. Tito řemeslníci jsou opravdový profesionálové a pro Vaší firmu dobrým kapitálem. Určitě Vás budeme vřele doporučovat a pokud budeme do budoucnosti potřebovat Vaší službu tak Vás velmi rádi oslavíme. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků tak jak my jsme byli spokojeni s Vámi.”

Manželé Borikovi

“Jsme s rekonstrukcí velmi spokojeni.Všechny práce probíhaly rychle a kvalitně,řemeslníci příjemní a s p,Erbesovou bylo veškeré jednání příjemné a profesionální.Cena i termín byly přesně dodrženy.

Celkový výsledek a dojem předčil naše očekávání. Po velmi dlouhé době jsme opět začali věřit na dobré řemeslníky,vůbec nic bychom neměnili ani na dokončovacích pracech,ani na detailech.
Poděkování patří firmě REMI ART,kterou můžeme dalším zájemcům o různé rekonstrukce doporučit.”

NejŘemeslníci

“Dobrý den, s vaší prací jsme velice spokojeni.Mile nás překvapilo,jak pan Erbes po skončení bouracích prací okamžitě odvezl sutˇakaždý den,v rámci možností,provedl úklid.Vzájemná komunikace od zadání až po realizaci byla bezchybná,to znamená,že co bylo dohodnuto to také bylo dodrženo. Koupelna předčila naše očekávání a tímto ještě jednou děkujeme. Všem opravdu doporučujeme.”

NejŘemeslníci