Skip to main content

5 tipů pro výběr materiálů do koupelny

Máme pro vás několik tipů, jak vybrat ty nejlepší materiály pro rekonstrukci vaší koupelny. Víte, jak se říká: „Koupelna je zrcadlem domu.“ A proto je důležité, aby skvěle vypadala a byla dokonale funkční. Tak pojďme na to!

 1. Zvolte odolné materiály:
  Koupelna je místem, kde se setkáváme s vodou, párou a vlhkostí. Proto je důležité vybrat materiály, které jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Co třeba keramické obklady? Jsou nejen krásné, ale také praktické.
     
 2. Myslete na bezpečnost:
  Když už mluvíme o dlažbě, vyhněte se kluzkým povrchům. Nikdo nechce po ránu sklouznout na mokré podlaze, že? Proto doporučuji dlažbu s protiskluzovým povrchem.
     
 3. Estetika je klíčem k úspěchu:
  Vybíráte obklady? Myslete na styl vaší koupelny. Moderní, rustikální, vintage? Výběr je obrovský! Ale pamatujte, že obklady by měly ladit s celkovým vzhledem vaší koupelny.
     
 4. Nezapomeňte na udržitelnost:
  V dnešní době je důležité myslet na životní prostředí. Zvolte materiály, které jsou ekologické a snadno recyklovatelné. A nejen, že to bude dobré pro planetu, ale také pro vaši peněženku!
    
 5. Poradenství a odbornost je nad zlato:
  Pokud si nejste jisti, co vybrat, nebojte se zeptat odborníků. V Koupelnách Erbes máme tým specialistů, kteří vám rádi pomohou s výběrem.
    

Věříme, že vám tyto tipy pomohou při výběru materiálů pro vaši novou koupelnu.

A pamatujte, koupelna je místem, kde začíná a končí váš den, tak proč by neměla být dokonalá? 😉

bodová světla

Změníme i váš byt nebo dům

Pošlete nám poptávku, zpracujeme ji zdarma!