Skip to main content

Rekonstrukce koupelny

Ze staré koupelny uděláme novou

Relax ve vaší nové koupelněRekonstrukce koupelny je atypická, uzpůsobená přesně vašim přáním a vašim finančním a dalším požadavkům. Naši pracovníci vám pomohou s veškerou přípravou rekonstrukce – od návrhu designu až po výběr materiálů. Při přestavbě koupelny pracujeme především s materiály českých výrobců – keramika JIKA, obklady RAKO Horní Bříza, Chlumčany.

Na přání můžeme dodat do vaší nové koupelny obklady, dlažbu i sanitární keramiku prakticky od libovolného výrobce. Veškeré vybavení si můžete zvolit dle vlastního výběru – vše objednáme a přivezeme, o nic se nemusíte starat. Tým našich profesionálních řemeslníků dodržuje při rekonstrukci koupelny veškeré provozní a hygienické normy – včetně např. sloučení koupelny a toalety.

Na velikosti si záleží, ale zvládneme i rekonstrukci malé koupelny tak, aby se vám v ní líbilo. Doba rekonstrukce je podobná jako u rekonstrukce bytového jádra a podobný je i harmonogram prací.

Vložte důvěru v naši společnost tak, jako mnozí a kontaktujte nás. Společně proměníme Vaši koupelnu v příjemné místo odpočinku a relaxace.

Cena rekonstrukce koupelny

Určit cenu rekonstrukce koupelny bez toho, abychom znali dispozice, ale i vaše požadavky a představy by bylo nezodpovědné. Neplatí ani to, že panelákové koupelny si jsou často podobné jako vejce vejci – každá zakázka je unikátní, požadavky specifické.

Nevymlouváme se, víme, že na internetu ceníky rekonstrukcí existují – a klienti pak jsou překvapeni, kolik stojí každá změna proti nastavenému standardu. Chceme být fér – řekněte si co chcete a my vám řekneme, kolik to bude stát. Bez obvyklých standardů a příplatků…

Pokud ale chcete vědět víc, podívejte se, co především ovlivňuje cenu rekonstrukce koupelny

Analýza představíme příčinu, kterou každý dolar utratil za mnoho faktorů. Zde odpočívej:https://www.gulickhhc.com/drugs/erectile-dysfunction/sildenafil/kamagra-oral-jelly.htm

V rámci rekonstrukce koupelen zajistíme veškeré:

  • obkladačské práce práce
  • instalatérské práce
  • elektrikářské práce
  • topenářské práce
  • zednické práce
  • malířské a natěračské práce
  • montáže sádrokartonu

Plánujete rekonstrukci koupelny?

Pošlete nám poptávku, zpracujeme ji zdarma!